Loading

O nas

Kuchnia

Kuchnia w Wichłacz Bistro-Bar to miejsce, w którym lubimy zaskakiwać – zarówno pysznym smakiem, jak i niecodziennymi połączeniami. Nasze dania są zawsze nietypowe – i chociaż w naszej ofercie znajdują się klasyczne pozycje, to podajemy je w naszych wyjątkowych odsłonach, nie lubimy nudy!

Nasza karta jest skrupulatnie przemyślana – każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zwolennicy bardziej wyrafinowanych dań z pewnością docenią naszego steka z polędwicy wołowej. Natomiast zwolennicy klasyków: fish&chips, sałatkę Cezar, czy tatara wołowego. Nasza oferta jest dopasowana zarówno do potrzeb osób poszukujących pożywnego posiłku w czasie przerwy w pracy, jak i dzieci, wegan czy wegetarian.

 Kuchnia ma charakter klasyczny i nowoczesny zarazem. Zabawa smakami i eksplorowanie nowych możliwości pozwala nam tworzyć niebanalne połączenia. Nie lubimy szufladkowania – chcemy by nasi Goście mogli poznać nas za każdym razem z innej strony, a przy tym zawsze się wyśmienicie bawić.

Wieczorem nasz bar budzi się w pełni do życia, a dźwięk shakerów roznosi się po całej restauracji.

Czekamy na Was!

Bar

W Wichłacz Bistro-Bar naszym zadaniem jest przede wszystkim zmienianie i propagowanie kultury picia alkoholu. Chcemy pokazać naszym Gościom, jak wiele tajemnic skrywa w sobie dobrze przyrządzony koktajl, jak łączyć trunki z jedzeniem, aby najpełniej wydobyć ich smaki oraz jak się przy tym wybornie bawić.

W naszej ofercie posiadamy starannie wyselekcjonowane pozycje koktajli klasycznych oraz sporo własnych, autorskich wariacji. Proste, zbalansowane i często sezonowe kompozycje gwarantują niezapomniane doznania i są doskonałym wprowadzeniem w koktajlowy świat. Ponadto, w naszej ofercie nie zabrakło Amaro, idealnego na wzmocnienie apetytu czy ziołowych likierów polecanych po posiłku, a dopełnieniem całości jest bogaty wybór win, piw kraftowych i lemoniad. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o miłośnikach dobrego ginu czy whisky ;).

Nasz zespół to doświadczeni i pełni pasji barmani, którzy z wielką chęcią pomogą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Nie chodzimy na skróty! Infuzujemy, gotujemy, mieszamy, tak aby wszystkie składniki naszych koktajli były przyrządzone przez nas. Kiedy do nas wpadniesz, zachęcamy, aby usiąść przy barze, porozmawiać z naszą ekipą i w pełni poczuć klimat Bistro!

Nasza historia

wichlacz_bitrobar_34

Wichłacz Bistro-Bar powstał, jako realizacja ambicji i marzeń. Jego właściciele przez wiele lat pracowali w branży gastronomicznej, zawsze opierając się na filozofii gościnności. I chociaż ich rodzinna restauracja wciąż cieszy się dużą popularnością, to przyszedł czas na nowe wyzwania i zupełnie inny, nowoczesny koncept kulinarny.

W Wichłacz Bistro-Bar zależy nam na tym, aby każdy z naszych Gości czuł się u nas tak dobrze, jak we własnym domu. Wierzymy, że jedzenie powinno być czymś więcej niż tylko odżywianiem – cenimy wspólnie spędzony czas i możliwość celebrowania każdej chwili z naszymi bliskimi.

Inspiracją do stworzenia Wichłacz Bistro-Bar była chęć wykreowania miejsca, w którym będziemy mogli dzielić się naszą pasją do życia, jedzenia, dobrego wina, czy koktajli. Miejsca, w którym bar będzie sercem lokalu, a nasi Goście od rana do nocy będą mogli korzystać z dostosowanej do pory dnia oferty.

Naszym priorytetem jest zawsze radość naszych Gości i wierzymy, że wysoka jakość jest do tego niezbędna. Zależy nam na tym, by nazwisko, którym sygnowane są nasze lokale było synonimem najlepszych wrażeń i profesjonalizmu. Oferujemy najlepsze alkohole, prostą, lecz jednocześnie unikatową i dopracowaną kartę dań oraz lokal o niepowtarzalnym charakterze – wszystko po to, by nasi Goście mogli się u nas zrelaksować i cieszyć chwilą!

Wpadnij do nas:

logo_sticker_bistro

ul. Towarowa 14,
78-100 Kołobrzeg
wichlaczbistro.pl
wichlaczbistrobar@gmail.com
+48 882 022 710

Zapraszamy również do:

logo_sticker_white

ul. Perłowa 2,
78-100 Kołobrzeg
grillhouse.pl
biuro@grillhouse.pl
+48 94 352 84 74