Ładowanie

O nas

Kuchnia

Kuchnia w Wichłacz Bistro-Bar to miejsce, w którym lubimy zaskakiwać – zarówno pysznym smakiem, jak i niecodziennymi połączeniami. Nasze dania są zawsze nietypowe – i chociaż w naszej ofercie znajdują się klasyczne pozycje, to podajemy je w naszych wyjątkowych odsłonach, nie lubimy nudy!

Nasza karta jest krótka i skrupulatnie przemyślana – każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zwolennicy bardziej wyrafinowanych dań z pewnością docenią nasze risotto, serwowane z konfitowanymi kurkami, szparagami, pieczonym parmezanem i truflą. Natomiast zwolennicy klasyków: fish&chips, czy spaghetti aglio-olio. Nasza oferta jest dopasowana zarówno do potrzeb osób poszukujących pożywnego posiłku w czasie przerwy w pracy, jak i dzieci, wegan czy wegetarian.

 Kuchnia ma charakter klasyczny i nowoczesny zarazem. Zabawa smakami i eksplorowanie nowych możliwości pozwala nam tworzyć niebanalne połączania, jak choćby nasze autorskie lody o smaku waniliowym z bobem Tonka, których możecie spróbować w brownie z belgijskiej czekolady. Nie lubimy szufladkowania – chcemy by nasi Goście mogli poznać nas za każdym razem z innej strony, a przy tym zawsze się wyśmienicie bawić.

Rano zapraszamy na wyśmienite śniadanie, po południu zamówcie lunch, a wieczorem wpadnijcie na tapas i koktajle.

Jesteśmy otwarci od świtu do nocy!

Bar

W Wichłacz Bistro-Bar naszym zadaniem jest przede wszystkim zmienianie i propagowanie kultury picia alkoholu. Chcemy pokazać naszym Gościom, jak wiele tajemnic skrywa w sobie dobrze przyrządzony koktajl, jak łączyć trunki z jedzeniem, aby najpełniej wydobyć ich smaki oraz jak się przy tym wybornie bawić.

W naszej ofercie posiadamy starannie wyselekcjonowane pozycje koktajli klasycznych oraz kilka własnych, autorskich wariacji. Proste, zbalansowane i często sezonowe kompozycje gwarantują niezapomniane doznania i są doskonałym wprowadzeniem w koktajlowy świat. Ponadto, w naszej ofercie nie zabrakło Amaro, idealnego na wzmocnienie apetytu czy ziołowych likierów polecanych po posiłku, a dopełnieniem całości jest bogaty wybór win, piw kraftowych i lemoniad.

Nasz zespół to doświadczeni i pełni pasji barmani, którzy z wielką chęcią pomogą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Nasza historia

wichlacz_bitrobar_34

Wichłacz Bistro-Bar powstał, jako realizacja ambicji i marzeń. Jego właściciele przez wiele lat pracowali w branży gastronomicznej, zawsze opierając się na filozofii gościnności. I chociaż ich rodzinna restauracja wciąż cieszy się dużą popularnością, to przyszedł czas na nowe wyzwania i zupełnie inny, nowoczesny koncept kulinarny.

W Wichłacz Bistro-Bar zależy nam na tym, aby każdy z naszych Gości czuł się u nas tak dobrze, jak we własnym domu. Wierzymy, że jedzenie powinno być czymś więcej niż tylko odżywianiem – cenimy wspólnie spędzony czas i możliwość celebrowania każdej chwili z naszymi bliskimi.

Inspiracją do stworzenia Wichłacz Bistro-Bar była chęć wykreowania miejsca, w którym będziemy mogli dzielić się naszą pasją do życia, jedzenia i wina. Miejsca, w którym bar będzie sercem lokalu, a nasi Goście od rana do nocy będą mogli korzystać z dostosowanej do pory dnia oferty.

Naszym priorytetem jest zawsze radość naszych Gości i wierzymy, że wysoka jakość jest do tego niezbędna. Zależy nam na tym, by nazwisko, którym sygnowane są nasze lokale było synonimem najlepszych wrażeń i profesjonalizmu. Oferujemy najlepsze alkohole, prostą, lecz jednocześnie unikatową i dopracowaną kartę dań oraz lokal o niepowtarzalnym charakterze – wszystko po to, by nasi Goście mogli się u nas zrelaksować i cieszyć chwilą!

Wpadnij do nas:

logo_sticker_bistro

ul. Towarowa 14,
78-100 Kołobrzeg
wichlaczbistro.pl
wichlaczbistrobar@gmail.com
+48 882 022 710

Zapraszamy również do:

logo_sticker_white

ul. Perłowa 2,
78-100 Kołobrzeg
grillhouse.pl
biuro@grillhouse.pl
+48 94 352 84 74